ColorWay High Glossy Photo Paper, 100 sheets, A4, 230 g/m
- TootjadColorWay
- Mudel: PG230100A4
- Saadavus: 5
-
17€
ColorWay High Glossy Photo Paper, 100 sheets, A4, 230 g/m²
| All | |
| Brutokaal | 1.50 kg |
| Density | 230 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Kujutegur | A4 |
| Netokaal | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | 100 sheets |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Resolutsioon | 5760 dpi |
| Suurus | A4 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tüüp | High Glossy Photo Paper |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: colorway high glossy photo paper, 100 sheets, a4, 230 gm, pg230100a4, colorway, paber


